Zaplanuj zachwycające przyjęcia i imprezy okolicznościowe w naszym obiekcie zlokalizowanym przy boisku sportowym LKS Piast Wołowice. W budynku znajduje się przestronna sala o powierzchni 100m2. Wnętrze urządzone jest w minimalistycznym stylu, który pozwala na dowolną aranżacje, w zależności od potrzeb. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking przy budynku.

Impreza firmowa?

Obiekt i jego malownicze okolice to świetne miejsce na organizacje imprezy firmowej dla pracowników, kontrahentów czy klientów. Wydarzenia mogą odbywać się we wnętrzu budynku jak i na świeżym powietrzu – dla gości dostępna jest altana z możliwością skorzystania z dużego grilla.

Konferencja, szkolenie?

Zapraszamy do rezerwacji naszej Sali znajdującej się na poziomie „1”. Pomieszczenie wyposażone jest w duży telewizor (70 cali) oraz nagłośnienie. Sala przeznaczona szczególnie dla kameralnych spotkań firmowych, małych szkoleń czy konferencji. W zależności od typu wydarzenia, możemy przygotować dowolny układ stołów.

Konsolacja, stypa?

Stypa jest jedną z najczęściej urządzanych „imprez” o charakterze wprawdzie smutnym i wspominkowym, ale również w pewien sposób upamiętniającym zmarłego i pozwalającym na chwile zadumy i wspominania tego, jakim był dla nas człowiekiem. Wiemy, jak trudny i smutny jest to czas dla żałobników, dlatego zapewniamy spokojną, cichą atmosferę pozwalającą godnie uczcić pamięć zmarłego.

Pozostałe informacje

Budynek posiada w pełni wyposażoną kuchnię: zlew, lodówkę oraz kuchenki gazową i indukcyjną

Na wyposażeniu dostępne są:

  • 5 prostokątnych stołów bankietowych z drewnianymi krzesłami
  • Zastawa stołowa (szklanki, talerze oraz sztućce)

Lokalizacja

Sala zlokalizowana jest w budynku LKS Piast Wołowice oddalonej zaledwie  13 minut (10 km) od Obwodnicy Krakowa. Aby dojechać do nas komunikacją miejską (MPK Kraków) należy kierować się na linie prowadzącą przez przystanek Wołowice Pichonówka, bezpośrednia linia z Krakowa: 259.

Adres:

Ul. Na Orlik 3, 
32-070 Wołowice


Napisz do nas

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w przypadku nietypowych życzeń prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. Jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia? Napisz lub zadzwoń, z przyjemnością wyślemy naszą propozycję.