Treningi

Wszystkie drużyny odbywają dwa treningi tygodniowo a czas zajęć wynosi do 1,5 godziny. Każdy trening jest bardzo starannie przygotowany. Trener stara się, aby każda jednostka treningowa była dla chłopców atrakcyjna. W okresie letnim zajęcia prowadzone są na kompleksie sportowym LKS Piast Wołowice i Orliku. W okresie zimowym drużyny trenują na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wołowicach. 

Rozgrywki

Poza treningami klubowymi i rozgrywkami ligowymi MZPN, trener często organizuje w weekendy turnieje. Chłopcy doskonalą wtedy elementy gry w piłkę nożną bądź rywalizują z drużynami z innych klubów.

Misja

Naszym celem jest pomoc wszystkim miłośnikom footballu w zdobywaniu niezbędnych umiejętności. Poza nauką gry w piłkę nożną u nas ważnym aspektem jest wychowanie i uczenie poprzez trening obowiązkowości, punktualności, dyscypliny i zasad współpracy w grupie.

Naszym wychowankom na każdym etapie rozwoju piłkarskich umiejętności zapewniamy najwyższą jakość treningów, doskonałą zabawę oraz edukację poprzez sport.

Nabór

Nabór do drużyn młodzieżowych ma charakter ciągły, zatem można zgłosić się do nas w każdej chwili, wystarczy przyjść na trening.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

    • +48 500 418 203

    • +48 698 096 332

lub kontaktując się pod adres e-mail:

  • kontakt@piastwolowice.pl