Pierwsza Drużyna

Gmina Czernichów

Dwadzieścia kilometrów na zachód od Krakowa, na lewym brzegu Wisły leży gmina Czernichów. Powierzchnia gminy wynosi 83,8 km kwadratowych, zamieszkuje ją ponad 14 tysięcy mieszkańców. W jej skład wchodzi 12 wsi: Czernichów, Czułówek, Dąbrowa Szlachecka, Kamień, Kłokoczyn, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa, Rybna, Rusocice, Wołowice i Zagacie. Bogactwo przyrody, obszarów chronionych i cennych krajobrazowo stwarza naturalne warunki do rozwoju rekreacji i turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Na terenie gminy leżą dwa parki krajobrazowe: Rudniański i Bielańsko – Tyniecki oraz rezerwat przyrody nieożywionej Kajasówka.


omega_logo

Zakład Elektroniczny OMEGA Sp. z o.o.

Zakład Elektroniczny OMEGA z siedzibą w Morawicy, to producent wiązek elektrycznych skoncentrowany na mobilności elektrycznej i energii odnawialnej. 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wiązek elektrycznych oraz montażem urządzeń elektronicznych. Wiązki elektryczne przez nas produkowane można znaleźć w autobusach elektrycznych, skuterach elektrycznych, dystrybutorach paliw, sprzęcie medycznym oraz AGD, elektronarzędziach, a także we wszelkiego rodzaju automatyce przemysłowej. Pracują u nas doskonale wykształceni inżynierowie oraz doświadczeni pracownicy produkcyjni. W związku z prężnym rozwojem stale powiększamy nasz Zespół. Zapraszamy do współpracy.


KRAKUS-BIS

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krakus Bis pojawiło się na rynku ponad 20 lat temu. Siedziba firmy znajduje się w Wołowicach, w województwie małopolskim. 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krakus Bis oferuje wszelkiego rodzaju materiały budowlane. Działa na rynku już od ponad dwóch dekad. Wychodząc naprzeciw klientom, stale poszerza swoją ofertę. 


Firma wspiera finansowo Klub Sportowy LKS Piast Wołowice od listopada 2021 roku.

Naszą misją i ambicją jest oferowanie najlepszych w swojej klasie produktów: bezpieczeństwa, sieciowych oraz służących do zarządzania wraz z najwyższej jakości wsparciem handlowym i technicznym.

Działając od 1991 roku jako największy specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną (VAD) na rynku polskim oraz Europy Centralnej i Wschodniej skutecznie wprowadzamy i promujemy unikalne rozwiązania, których wiodącą pozycję w swoich segmentach sukcesywnie potwierdzają raporty niezależnych i szanowanych analityków rynku (np. Gartner, IDC).

Drużyny Młodzieżowe

TransHandel

Trans Handel Sp. z o. o. Oferujemy pełen zakres materiałów budowlanych:cement, zaprawy, płyty GK, pustaki, stal zbrojeniową, tarcicę, pokrycia dachowe, kruszywa drogowe, kostkę brukową, i wiele innych. Świadczymy usługi transportowe.


P.R Studio Fryzjer&Kosmetyka


TIM ICE Łukasz Martyna


GR. Konik – Mateusz Konik


DRABEST SPÓŁKA Z O.O.

Zostań Naszym Sponsorem

Każda osoba, firma, której bliska jest działalność LKS Piast Wołowice może pomóc w jej funkcjonowaniu. Liczy się nawet najmniejszy gest – który dla nas może być bardzo ważny. Zachęcamy Państwa do współpracy.