Kraków: III liga okręgowa C1 Trampkarz „Grupa 2

Bronowianka Kraków 1 : 5 Piast Wołowice ( 1 : 1 )

Tym razem podopieczni trenera Michała Kuć udali się na stadion w Krakowie przy ul Zarzecze 124, gdzie mierzyli się z zespołem dziewczęcym Bronowianka (dz) Kraków. Obie drużyny do turnieju przystąpiły osłabione: Bronowianka w ósemkę a Piast w dziesiątkę. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem natomiast druga należała już tylko do Piasta a w szczególności do strzelca pięciu bramek Kacpra Paszczy. Kacper do siatki Bronowianka (dz) Kraków trafił raz przed przerwą w 7 minucie i czterokrotnie po zmianie stron (46 min, 58min, 72min i 77 min).


Kraków: F1 Żak „Grupa 2”

W sobotę 29 października grupa Żaków udała się z trenerem Krzysztofem Sochą do Skawiny. Rywalami Piasta byli TKS Skawinka Skawina i Milenium Skawina. Dopisała nie tylko pogoda, ale również forma wszystkich młodych piłkarzy, bo goli było co niemiara.

Kraków: G2 Skrzat „Grupa 1”

W sobotę także nasza najmłodsza grupa Skrzatów udała się na turniej do Swoszowic. Podopieczni Jonasza Drewnickiego rywalizowali z Krakus Swoszowice, Radziszowianka Radziszów oraz Kinder (Champions) Skawina. Rodzice którzy przybyli na stadion obejrzeli wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków przeżyli wielkie emocje i zadowolenie ze swoich pociech.

zdjęcia P.Drewnicka

Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2

Wieczysta II Kraków 11 : 1 Piast Wołowice

Piast przegrał wyjazdowe spotkanie z KS Wieczysta Kraków II. Gospodarze byli drużyną w każdym aspekcie lepszą, całe spotkanie kontrolowali przebieg gry. Naszej drużynie raz udało się przeprowadzić akcję, która zakończyła się bramką strzeloną przez skrzydłowego Maćka Grzesiaka.

Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik „Grupa 4”

Skawinka Skawina 4 : 1 Piast Wołowice

W poniedziałek podopieczni Jonasza Drewnickiego rywalizowali z Skawinka Skawina. Niestety dobra dyspozycja rywali nie pozwoliła na zdobycie 3 punktów. Mecz zakończył się wygraną Skawinka Skawina. Gola honorowego dla Piasta zdobył Szymon Fajto.

Odwiedź nas na :

https://www.facebook.com/piastdruzynymlodziezowe

https://www.facebook.com/Piastwolowice


0 Komentarzy

Dodaj komentarz