Drugi turnus „Aktywnych wakacji z Piastem” dobiegł końca. Był to czas różnego rodzaju rozrywek, a uczestnicy zajęć z pewnością nie mogli narzekać na nudę.

Tydzień rozpoczęliśmy bardzo aktywnie, głównie na boisku szlifując elementy piłkarskie. Był

quiz piłkarski, w którym to każdy mógł pochwalić się wiedzą na temat lig piłkarskich i piłkarzy.

We wtorek udaliśmy się na górę Chełm oraz odwiedziliśmy bazę treningową Wisły Kraków.

Obejrzeliśmy sparing pierwszej drużyny, zrobiliśmy zdjęcia z piłkarzami oraz otrzymaliśmy od piłkarzy Białej Gwiazdy autografy. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną, każdy wrócił z niej z uśmiechem na twarzy.

Kolejny dzień pomimo że deszczowy upłynął nam pod znakiem systematycznej aktywności fizycznej: była rozgrzewka, konkursy, gry zespołowe, piłkarzyki i Fifa.

W czwartek udaliśmy się do kina, gdzie mieliśmy przyjemność oglądać film „Lato, kiedy nauczyłam się latać”.

Piątek był ostatnim dniem naszych „Aktywnych wakacji z Piastem”. Tradycyjnie upłynął nam na sportowo. Był trening piłkarski, mini turnieje, dzieci sprawdzały swoją celność na bramkę oraz uczestniczyli w konkursach sportowych zarówno indywidualnych jak i drużynowych.

Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzymał skarpety treningowe i spodenki. Zostali wyłonieni zwycięzcy konkursów, organizowanych podczas całego tygodnia min:

mistrz Fify, piłkarzyków, dryblingu, celności. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za czynny udział w zajęciach a trenerom Michałowi i Marcinowi za zaangażowanie i organizację.

Do zobaczenia na kolejnym turnusie w sierpniu! Szczegóły już wkrótce.

Kategorie: Info

0 Komentarzy

Dodaj komentarz