Nie zwlekaj i zapewnij swojemu dziecku miejsce w LKS Piast Wołowice już dziś i korzystaj z licznych korzyści wynikających z udziału Twojego syna/córki w zajęciach piłkarskich!

Rozwój każdego zawodnika

W treningach może brać udział każde dziecko bez względu na posiadane umiejętności piłkarskie. Wychodzimy z założenia, że każdy zawodnik posiada talent, a naszym zadaniem jest jego rozwijanie.

Treningi przez 11 miesięcy w roku – 2 razy w tygodniu!

U nas nie ma czasu na nudę! Treningi odbywają się przez 11 miesięcy w roku, 2 razy w tygodniu w trosce o harmonijny rozwój fizyczny dziecka. Dodatkowo raz w tygodniu mamy zajęcia z motoryki i trening bramkarski.

Bogata infrastruktura i kadra trenerska

Treningi odbywają się na obiekcie Piasta w Wołowicach przy ul. Na Orlik 3. Tam trenujemy na boiskach trawiastych. Ponadto korzystamy z orlika i sali gimnastycznych w okresie jesienno-zimowym. Nasi trenerzy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy w dziedzinie nauczania piłki nożnej – posiadający licencję trenerskie.

Profilaktyka i zdrowie

Akademia oferuję także uczestnictwo w zupełnie darmowych projektach profilaktycznych. W szczególności dotyczą one zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej poprzez rozwój edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, a także działań mających na celu zapobieganiu wszelkim negatywnym skutkom szeroko rozumianych uzależnień, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Lokalizacja – Wołowice!

Prowadzimy treningi piłkarskie w Wołowicach, w których oprócz chłopców mogą brać udział także dziewczynki! Twoje dziecko nie musi mieszkać w Wołowicach czy w gminie Czernichów, aby trenować w naszym klubie!

Jak zapisać dziecko do Klubu Sportowego Piast Wołowice?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 500 418 203 lub napisać wiadomość na adres mailowy: kontakt@piastwolowice.pl. Zapraszamy do udziału w treningach zapoznawczych. Nasi trenerzy po zakończonych zajęciach przekażą Państwu wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli Twoje dziecko jest gotowe do wyzwania i marzy o zostaniu piłkarzem, to zapraszamy do naszego klubu piłkarskiego! Dołącz do naszej drużyny i razem osiągajmy sukcesy na boisku!

Klub Piłkarski „LKS Piast Wołowice”

Wspieraj lokalny klub sportowy LKS Piast Wołowice – przekaż swój 1,5% podatku. Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym podasz w odpowiedniej rubryce numer KRS: 0000131303 i wpiszesz cel szczegółowy: LKS PIAST WOŁOWICE.