W niedzielę 20 marca 2022r. na obiekcie sportowym Piast Wołowice miało miejsce spotkanie z dziećmi z Ukrainy.

Przygotowaliśmy kącik zabaw, słodki poczęstunek, super atrakcję w postaci malowania twarzy, wspólne oglądanie bajek w języku ukraińskim oraz zabawę z piłką na świeżym powietrzu.

Przyjazna atmosfera przełamała bariery językowe, a na twarzach dzieci błyskawicznie pojawił się uśmiech.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji tego spotkania, za upieczenie pysznych mufinek, atrakcję malowania twarzy, zakup soków, owoców, słodyczy, kredek, kolorowanek i dostarczenie zabawek.

Dziękujemy Ochotnicza Straż Pożarna Wołowice (KSRG) i MDP Wołowice, Małopolska za transport dzieci do i z szatni LKS Piast Wołowice. Uśmiech dzieciaków – bezcenny.

Dziękujemy zawodnikom i działaczom LKS Piast Wołowice, Stowarzyszenie Sympatyków Gminy Czernichów Blisko Ludzi, YANG YOGA,

Panujemy kolejne spotkanie integracyjne. Serdecznie zapraszamy na nie zarówno dzieci z Ukrainy jak i nasze. Będzie dużo sportu i nie tylko. Niebawem więcej informacji. Prosimy śledzić naszą stronę oraz profile na facebooku.

W tym miejscu mamy prośbę do mieszkańców, jeżeli w waszym sąsiedztwie mieszka rodzina ukraińska z dziećmi, proszę przekażcie im informację. Razem możemy więcej.

Kategorie: Info

0 Komentarzy

Dodaj komentarz