Zarząd Klubu LKS Piast Wołowice składa serdeczne podziękowanie firmie DAPANET Dawid Panuś za ufundowanie kompletu strojów piłkarskich dla drużyny młodzieżowej Żak. Stroje młodym zawodnikom zostały wręczone podczas wtorkowego treningu. Po odebraniu prezentów młodzi piłkarze ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia z panem Dawidem Panuś oraz swoim trenerem Krzysztofem Sochą.

Cieszymy się, że w ten sposób firma DAPANET Dawid Panuś przyczynia się do rozwoju sportowych pasji naszych zawodników. Wsparcie w postaci sfinansowania sprzętu sportowego stanowi znaczną pomoc w realizacji zadań LKS Piast Wołowice. Młodym sportowcom życzymy radości i wielu sukcesów w sportowej rywalizacji.

Firma DAPANET Dawid Panuś specjalizuje się w profesjonalnych instalacjach zabezpieczeń – monitoringu oraz alarmu, infrastruktury sieciowej LAN, świadczy również usługi w zakresie wsparcia i serwisu IT dla firm. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kraków. Więcej informacji na stronie: https://www.dapanet.pl oraz https://www.facebook.com/dapanet.krakow. Serdecznie polecamy usługi naszego sponsora.

Co zrobić, by przekazać swój 1,5% dla LKS Piast Wołowice?

W odpowiednim miejscu formularza PIT obowiązkowo wpisać numer KRS 0000131303 oraz cel szczegółowy: LKS PIAST WOŁOWICE.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz