SENIORZY

LKS Niedziedź vs LKS Piast Wołowice 3:0

Niestety wracamy bez punktów. Walczyliśmy do końca, ale ostatecznie Piast do Wołowic z Niedźwiedzia wraca bez punktów.

Za tydzień 09.09.2023 r o 16:00 okazja do poprawki i szansa na ligowe punkty w domowym meczu z Orzeł Bębło.

JUNIOR młodszy

Piast Wołowice vs Pogoń II Kraków 1:6 (1:2)

W drugiej kolejce podopieczni Michała Kuć rywalizowali w Wołowicach z Pogoń II Kraków. Dobra dyspozycja rywali oraz braki kadrowe Piasta nie pozwoliły na zdobycie 3 punktów. Mecz zakończył się wygraną gości. Gola honorowego dla Piasta zdobył Jakub Siudek.

TRAMPKARZ młodszy

AP Kmita Zabierzów vs Piast Wołowice 4:3 (1:0)

W sobotę ligę zainaugurowała drużyna Trampkarzy. Nasi zawodnicy z trenerem Jonaszem Drewnickim udali się na mecz wyjazdowy do Zabierzowa. Tam zmierzyli się z tamtejszą AP Kmita Zabierzów. Niestety zdobycie trzech bramek było za mało, aby w dzisiejszym spotkaniu pokonać AP Kmitę Zabierzów.

MŁODZIK młodszy

Świt Krzeszowice vs Piast Wołowice 2:10

W sobotę w ramach 1 kolejki rozgrywek zespół Młodzików podejmował drużynę Świt Krzeszowice. Podopieczni trenera Marcina Szczurka pokonali swoich rywali Świt Krzeszowice, inkasując tym samym pierwsze ligowe punkty.

ŻAK – turniej w Jerzmanowicach.

W sobotni poranek 2 września, drużyna Żaków uczestniczyła w Pikniku sportowym organizowanym przez Płomień Jerzmanowice na boisku w Łazach. W turnieju uczestniczyły takie drużyny jak: Płomień Jerzmanowice1, Płomień Jerzmanowice 2, Orzeł Bębło, Iwanowicka Akademia Sportu, Kolejarz Prokocim, Wierzbowianka, Piast Wołowice i Błękitni Modlnica.

Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym po 11 minut. Super spotkania, piękne akcje, kapitalne bramki a wszystko to dzisiaj można było zobaczyć w każdym spotkaniu.

Dziękujemy wszystkim drużynom za rozegrane spotkania! Rodzicom, trenerom za pomoc i zaangażowanie.

Kategorie: DrużynyInfo

0 Komentarzy

Dodaj komentarz