Zła passa Piasta trwa – Seniorzy przegrywają kolejny mecz.

Mamy sobotę, dzień 9 września 2023r. W naszej miejscowości gościmy drużynę LKS Orzeł Bębło. Niestety, zła passa trzyma się nas dalej i przegrywamy już czwarty mecz z rzędu. Jedyną bramkę dla Piasta strzelił Damian Jasiołek. Szkoda tego pojedynku. No nic – mówi się trudno i gramy dalej.

B1 Junior młodszy

Kolejka 3

KS Rajsko vs Piast Wołowice 4:2 (2:0)

Bez punktów wracają nasi Juniorzy z sobotniego wyjazdu do Krakowa, gdzie rywalizowali z drużyną KS Rajsko. Zawodnicy pokazali zaangażowanie oraz walkę do ostatniej minuty. Niestety to rywale byli skuteczniejsi pod bramką. Gole dla Piasta zdobył: Michał Paszcza.

C2 Trampkarz młodszy

Kolejka 2

Piast Wołowice vs Płaszowianka Kraków 5:0 (4:0)

W meczu drugiej kolejki Trampkarze podejmowali drużynę Płaszowiankę Kraków. W niedzielny poranek to zawodnicy Piasta raz po raz znajdowali drogę do bramki przeciwnika. Ostatecznie licznik zamknął się na liczbie pięć. Na listę strzelców wpisali się: Jakub Fajtox2, Szymon Fajto, Karol Hornik, Przemysław Skowronek.

D2 Młodzik młodszy

Kolejka 2

Piast Wołowice vs Kaszowianka II Kaszów 11:2

Młodziki Piasta wysoko wygrywają mecz z Kaszowianka II Kaszów. Podopieczni trenera Marcina Szczurka nie dali szans rywalom z Kaszowa. Bramkarz gości aż jedenaście razy wyjmował piłkę z bramki.

Orlik E2 Grupa 5

Kolejka 1

Piast Wołowice vs Krakus Swoszowice vs Wisła Jeziorzany vs Milenium Skawina vs Borkowianka Borek Szlachecki.

W sobotę drużyna Orlików udała się na turniej szkoleniowy MZPN do Swoszowic. Piast rywalizował z drużynami Krakus Swoszowice, Wisła Jeziorzany, Milenium Skawina i Borkowianka Borek Szlachecki. W tych zawodach nie ma przegranych, wszyscy zwyciężają, którzy walczą na murawie.

A rozgrywki przyniosły wiele pięknych akcji i wspaniałych bramek. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary, a zawodnicy medale.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych zawodników w trakcie całego sezonu.

Przypominamy o możliwości zakupu koszulki i kubka z logo PIASTA. Serdecznie zapraszamy.

Z nowym rokiem szkolnym zapraszamy dzieci i młodzież na treningi piłki nożnej do naszego klubu. Zapewniamy atrakcyjne zajęcia, rozgrywki ligowe oraz kadrę trenerską z licencją.

Więcej:

tel 500 418 203

tel kontakt@piastwolowice.pl


0 Komentarzy

Dodaj komentarz