Piast Wołowice – SP Borek Kraków ( 3 : 8 ) Kraków: III liga okręgowa C1 Trampkarz „Grupa 2”

15 października 2022r. o godz 12:30 Trampkarze prowadzeni przez trenera Michała Kuć, grali tym razem na własnym stadionie z SP Borek Kraków. Intensywna gra od początku skutkowała dużą ilością sytuacji podbramkowych i goli. W 26 minucie po strzale Kacpra Paszczy, Piast wychodzi na prowadzenie. Mimo dużego zaangażowania naszych piłkarzy w 32 i 35 minucie to SP Borek Kraków strzela kolejne bramki ustanawiając wynik do przerwy na 1:2. Silni fizycznie rywale nie pozwolili na dużo naszym zawodnikom. Mecz kończy się wynikiem 3 : 8. Bramki dla Piasta zdobywa w drugiej połowie spotkania w 59 minucie Kacper Paszcza a w 77 minucie Jakub Siudek. Gratulujemy gościom. Już nie możemy doczekać się rewanżu.

Brawo drużyna Piast za walkę i pokazanie się z dobrej strony w wielu fragmentach meczu.

Płaszowianka Kraków – Piast Wołowice ( 2 : 0 ) Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik „Grupa 4”

W sobotę drużyna Młodzików prowadzona przez trenera Jonasza Drewnickiego udała się do Krakowa, gdzie zmierzyła się z drużyną Płaszowianka Kraków. Młodziki do spotkania przystąpili mocno osłabieni z powodu choroby zawodników. Pomimo znaczących braków Piast starał się nawiązać walkę z zespołem zwłaszcza, że straciliśmy dwie bramki w dwóch pierwszych minutach spotkania. Mecz wygrywa drużyna Płaszowianka Kraków i trzeba jej pogratulować sukcesu, ale my możemy też być zadowoleni z postawy Młodzików Piasta, którzy pokazali kawałek fajnego futbolu.

Kraków: G2 Skrzat „Grupa 1”

Wspaniała zabawa, ogrom uśmiechów i niekończąca się radość – to cechuje turnieje najmłodszych adeptów piłki nożnej – i tak też było tym razem. W niedzielne przedpołudnie na obiekcie LKS Piast odbył się turniej najmłodszych grup. Drużyna Skrzatów prowadzona przez Jonasza Drewnickiego rywalizowała z Radziszowianka Radziszów i Kinder Champions.

Prawdziwe El Clásico w Wołowicach

LKS Piast Wołowice 4:1 KS Kabel Kraków

Trener Gaweł na dzisiejsze spotkanie przygotował specjalną taktykę, która sprawdziła się idealnie.

Cały zespół zagrał to co powinien od początku sezonu. Bramkarz wybronił kilka ważnych piłek, obrona postawiła bardzo wysoko poprzeczkę napastnikom przeciwników a nasza pomoc i napad, zrobił to co do niego należało, czyli strzelił bramki!

Dziękujemy Kibicom, którzy pojawili się na meczu i zapraszamy na kolejny, który odbędzie się 22.10.2022 o godzinie 11:00 z LKS Partyzant Dojazdów.