Wakacje na sportowo minęły nam w mgnieniu oka. Już na samym początku tygodnia dzieci otrzymały koszulki selecta z nadrukiem własnych imion.
W środę byliśmy na ściance wspinaczkowej Forteca, gdzie przy asekuracji instruktorów wspinaliśmy się na najwyższe szczyty !. We wtorek oraz piątek rozegraliśmy sparingi kontrolne z drużynami Gwiazdy Ściejowice oraz Wieczystą Kraków. Drużyną dziękujemy za przyjazd i świetną rywalizację.

W piątek na zakończenie wakacji dzieci otrzymały pamiątkowe medale, mini piłki oraz indywidualne krążki z konkursów o króla strzelców, najlepszego bramkarza, za najbardziej zaangażowanego oraz pomocnego uczestnika . Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

W sobotę całą grupą udaliśmy się do Krakowa na mecz PKO BP Ekstraklasy Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za czynny udział w zajęciach, prowadzącym Krzysztofowi i Angeli za super zajęcia i przygotowane atrakcje a rodzicom za zaangażowanie. Dzieci mega zadowolone

Więcej na Facebooku Drużyny młodzieżowe

https://www.facebook.com/piastdruzynymlodziezowe

Kategorie: DrużynyInfo

0 Komentarzy

Dodaj komentarz