Podsumowanie zaczynamy od Żaków. Drużyna rozegrała na wyjeździe trzy spotkania:

Borkowianka Borek Szlachecki – Piast Wołowice 🙁

Piast Wołowice – AP Champions Skawina 🙂

Piast Wołowice – Milenium Skawina 🙂

Miejsce zawodów: Boisko PKS MILENIUM Skawina (Skawina, Torowa 46). Jak zawsze było sporo bramek, uśmiechu i dobrej atmosfery.

Orlęta Rudawa – Piast Wołowice

Drużyna Orlików grała tym razem na wyjeździe z Orlęta Rudawa. Zespół pokazał kilka składnych akcji i ciekawych zagrań. Zdobyte doświadczenie będzie procentować w przyszłości.

Na własnym stadionie Młodziki rywalizowali z Pogoń II Kraków.

Piast Wołowice – Pogoń II Kraków 2 – 0 (2 : 0 )

Bramki dla Piasta w 27 minucie zdobył Przemysław Skowronek a w 38 minucie Szymon Fajto.

Mecz Trampkarzy z Bronowianką został przełożony na 29 października 2022r na godzinę 14.

W niedzielę drużyna Seniorów rozegrała kolejne spotkanie w Krakowskiej Klasie Okręgowej, przeciwnikiem była PKS CEDRONKA. Mecz niestety zakończył się remisem 1:1, niestety ponieważ przez całe spotkanie Piast był drużyna lepszą, długo utrzymującą się przy piłce i stwarzającą groźne sytuację pod bramką gospodarzy po składnych akcjach.