Zła passa nie odpuszcza Piasta.

Fatalna seria Piasta podtrzymana. Tym razem nasza drużyna przegrała przed własną publicznością 7:3. Po pierwszych 45 minutach zawodnicy Piasta schodzili do szatni ze stratą pięciu goli. Po zmianie stron naszej drużynie udało się zdobyć trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: J.Łojek, P.Pytka i J.Siudek.

To kolejna z rzędu przegrana Piasta w Lidze Okręgowej z rzędu a w efekcie kolejne stracone punkty. Czy nasza zła seria dobiegnie końca? Wszyscy liczymy, że Piast w końcu zacznie grać na miarę swoich możliwości i zacznie zdobywać punkty.

Kolejny mecz podopieczni trenera Mirosława Gawła rozegrają w sobotę, 30 września, o godzinie 16:00 z Bolesław Bukowno. To spotkanie odbędzie się na stadionie przy ulicy Spacerowa 1, w Bukowno.

Dziękujemy Kibicom, którzy pojawili się na meczu pomimo deszczowej pogody i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Piasta.

Nasz najstarszy rocznik w sobotę zbierał kolejne doświadczenie w II Lidze Okręgowej. Juniorzy w sobotę musieli uznać wyższość gospodarzy. Ta porażka zapewne zmobilizuje zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningu, a na jej efekt już z niecierpliwością czekamy, trzymając mocno kciuki.

Niedzielny poranek przywitał nas bardzo emocjonującym spotkaniem naszej drużyny. Zespół Piasta gościł drużynę Akademia Techniki Kaszów. Dla przeciętnego widza mecz jak wiele innych… ale nie dla zawodników i fanów drużyny Trampkarzy! Oni bowiem traktują mecze z lokalnym rywalem niczym prawdziwe spotkanie derbowe. Wiele walki, charakteru, serca i wiary w sukces było widać w poczynaniach zawodników Piasta na murawie.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Jednak to zawodnicy Piasta na przerwę schodzili z jedno bramkowym prowadzeniem po indywidualnie akcji i bramce Jakuba Fajto. Druga połowa zaczęła się od ataków Piasta na bramkę gości. Jednak.to drużyna z Kaszowa zdołała zdobyć bramkę wyrównującą. To jednak nie podłamało zawodników Piasta i po dobrej zespołowej akcji Karol Hornik w 56 minucie spotkania strzela gola na 2-1. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się zbyt długo, bo po kilku minutach wpadła bramka na remis. Gol dla gości podziałał na naszych zawodników jak płachta na byka – Piast znowu ruszył odważnie do przodu i osiągnął swój cel zdobywając 3 bramkę, której autorem był w ostatnim czasie niezawodny Jakub Fajto. Do końca spotkania wynik się nie zmienił a nasz zespół dopisuje 3 oczka do ligowej tabeli!

Brawo zespół! Brawo trener

Spotkanie z Pogonią było czwartym występem podopiecznych trenera M Szczurka. Do tej pory młodziki mają dwa wysokie zwycięstwa i dwie porażki.

W pierwszej połowie jako pierwsi do głosu doszli goście strzelając nam dwa gole. Piast szybko zabrał się do odrabiania strat i już w 25 minucie doprowadza do remisu. Do przerwy przegrywamy tylko jedną bramką (3:4). W drugiej połowie w 47 minucie doprowadzamy do remisu, a 52 minucie zdobywamy prowadzenie 5:4. Niestety, mecz zakończył się wynikiem 5:12 dla drużyny gości.

Dzisiejszym rywalom gratulujemy zwycięstwa a my jeszcze bardziej przykładamy się do pracy na treningach a w rundzie wiosennej czekamy na rewanż.

Kategorie: Drużyny