Wygrywamy i przełamujemy serię porażek!

1:2 (0:1)

Piast w sobotnim meczu wyjazdowym pokonał Bolesław Bukowno (1:2) i w końcu przerwał serię przegranych spotkań w okręgówce. Wynik meczu w 36 minucie otworzył J. Łojek po asyście R. Tomczaka, a zwycięskie trafienie nastąpiło w doliczonym czasie gry, po rajdzie prawą stroną M. Grzesiaka i strzale J. Łojek.

Kolejny mecz podopieczni trenera Mirosława Gawła rozegrają w niedzielę, 8 października o godzinie 16:00 z drużyną Skała 2004 Skała.

To spotkanie odbędzie się na stadionie przy ulicy Na Orlik 3, w Wołowicach.

Dziękujemy Kibicom, którzy pojawili się na meczu i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Piasta.

Podopieczni Trenera Michała Kuć w niedzielne popołudnie zmierzyli się z zespołem Kabel Kraków. Drużyna z Krakowa okazała się być bardzo trudnym, dobrze przygotowanym fizycznie przeciwnikiem. Tym samym Juniorzy Piasta musieli niestety uznać wyższość gospodarzy.

Kolejka 5

Krakus II Nowa Huta vs Piast Wołowice 2:0

Trampkarze ulegli w dniu dzisiejszym drużynie Krakus II Nowa Huta 2:0. Niedzielne spotkanie odbyło się w ramach 5 kolejki jesiennych rozgrywek. Piłkarze trenera J Drewnickiego mają obecnie na koncie 6 punktów.

Tym razem na swój niedzielny mecz Młodziki Piasta pojechali do Skawiny. Tam nasza drużyna pewnie wygrała z Radziszowianka Radziszów 0:3.

Mecz toczony był w ciężkich warunkach i tym bardziej należą się wielkie brawa dla całej drużyny.

W niedzielny poranek Orliki Piasta wzięły udział w turnieju szkoleniowym MZPN.

Nasi zawodnicy rywalizowali z:

Krakus Swoszowice, Milenium Skawina, Borkowianka Borek Szlachecki i Wisła Jeziorzany.

Drużyna Piasta wykazała się pełnym zaangażowaniem i pasją do gry. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, doskonaląc poznane na treningu aspekty.

W sobotę nasze Żaki brały udział w turnieju szkoleniowym MZPN. W rozgrywkach wzięli udział: