11 kolejka bez punktów 3:1 (0:0)

Po spotkaniu z Przemsza Klucze Piast niestety nie może dopisać punktów do swojego konta. Jedyną bramkę w 73 minucie dla naszej drużyny zdobył Piotr Pytka. Z powodu absencji zawodników i braku możliwości przełożenia spotkania graliśmy w osłabieniu. Panowie dziękujemy za walkę.

O kolejne ligowe punkty Piast powalczy u siebie z Piliczanka Pilica już 05.11.2023r o godzinie 14:00.

W sobotę 28.10.2023 r. od godziny 10:00 nasza drużyna Żaków uczestniczyła w Wołowicach w turnieju piłkarskim. Młodzi zawodnicy Piasta, zmierzyli się z dobrze znanymi im zespołami: Orzeł Sidzina i Champions Skawina.

Rozgrywki przyniosły wiele pięknych akcji i wspaniałych bramek, ale przede wszystkim dały moc radości z gry w piłkę.

28 października 2023r od godziny 13:00 w Wołowicach rywalizowały Orliki. Zagrały 4 drużyny systemem każdy z każdym: Piast Wołowice, Wisła Jeziorzany, Krakus Swoszowice i Milenium Skawina.

Uczestnicy po raz kolejny mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle innych drużyn. Cały turniej przebiegał w dobrej sportowej atmosferze.

Trampkarze młodsi Piasta na kolejne punkty będą musieli poczekać do następnej kolejki. W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Jonasza Drewnickiego zmierzyli się z Individual Process Skawina. Do przerwy po trafieniu Szymona Steczko, przegrywali tylko jedną bramką( 1:2). W drugiej części meczu co prawda zdobyliśmy jeszcze jedno trafienie (Szymon Steczko), natomiast to przyjezdni okazali się lepsi i odskoczyli Piastowi zdobywając kolejnych 5 goli.

Dziękujemy drużynom przyjezdnym za sportową rywalizację. Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach.

Kategorie: Drużyny