12-11-2022r. Orliki prowadzone przez trenera Marcina Szczurka w sparingu mierzyli się z zespołem Lotnik Kryspinów. Młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko pomimo przewagi rówieśników z Kryspinowa. Końcowy wynik nie jest najważniejszy. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych dla obu zespołów. Każdy zawodnik Piasta spisał się na medal i zakończył mecz z uśmiechem na twarzy. Gratulacje dla obu zespołów.

Dziękujemy rodzicom za doping.

MŁODZIKI

W niedzielę, 13 listopada o godzinie 9:00 drużyna Młodzików rozegrała mecz w ramach rozgrywek ligowych MZPN z Krakus Swoszowice Kraków. Początkowo wszystko wyglądało bardzo dobrze, ponieważ na prowadzenie wyprowadził nas już w 4 minucie Szymon Steczko a następnie w 14minucie Jakub Fajto. Do przerwy było więc 2 : 1. Po zmianie stron role się odwróciły. To goście ponownie trafiają do siatki i nasza drużyna musiała zadowolić się remisem 2 : 2.