Piast Wołowce pokonał dziś na własnym stadionie drużynę LKS Lotnik Kryspinów1:0, tym samym zgarniając ostatnie 3 punkty w 2021 roku. Jedyna bramka w meczu padła po strzale Szymona Budziaszka, który odnalazł się najlepiej w polu karnym Gości.

Dzisiejszy mecz kończy pierwszą rundę sezonu 2021/2022, dlatego przejdźmy do podsumowań: LKS Piast Wołowice rozegrał 14 meczy zdobywając 36 punktów (11 zwycięstw, 3 remisy i 0 porażek). Bilans bramkowy to 42 bramki strzelone i tylko 9 straconych. Na swoim stadionie wygraliśmy wszystkie 7 spotkań, na wyjeździe wygraliśmy 4 i 3 mecze zremisowaliśmy. We wszystkich trzech grupach Krakowskiej A Klasy tylko KS Wieczysta Kraków II może poszczycić się lepszymi wynikami (obecnie 36 punktów 12 wygranych 0 remisów 0 porażek, 80 bramek strzelonych i również 9 straconych).

Na wyróżnienie zasługuje Nasz Bramkarz Piotr Syrek, który postanowił oficjalnie zakończyć karierę w naszym Klubie. Mecz z Lotnikiem był jego ostatnim występem w barwach LKS Piast Wołowice – dziękujemy i powodzenia SYRO!

A tak prezentuje się obecnie klasyfikacja strzelonych bramek w naszej drużynie:

Rafał Tomczak 9

Szymon Budziaszek 6

Piotr Panek 4

Mariusz Janik 4

Maciej Grzesiak 4

Adam Mika 2

Artur Guzik 2

Tomasz Grzesiak 2

Huber Owca 2

Eryk Ochmański 2

Grzegorz Widor 1

Rafał Przebinda 1

Jakub Kurzeja 1

Damian Jasiołek 1

Klaudiusz Kaczkowski 1

Dziękujemy Wam Kibice, którzy Nas wspieracie i ciągle jesteście z nami, nie ważna pogoda, nie ważne czy spadaliśmy z okręgówki czy teraz jak wygrywamy! Dziękujemy że jesteście i wiemy że będziecie!

Opis spotkania na facebook.com/Piastwolowice


0 Komentarzy

Dodaj komentarz