Jak nie idzie to nie idzie…….

W niedzielne popołudnie Piast rywalizował na wyjeździe z MKS Nową Proszowianką. Nasi zawodnicy podchodzili do tego spotkania po kolejnej porażce i bardzo chcieli zdobyć pierwsze punkty. Szanse ku temu wydawały się spore. Prowadziliśmy to spotkanie prawie do ostatniej minuty jedną bramką. Na listę strzelców Piasta wpisał się Jakub Łojek. I chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, którego byliśmy świadkami w końcówce meczu. Proszowianka doprowadza do remisu w 90 minucie a w doliczonym czasie gry, strzela drugą bramkę. Niestety, Piast znów traci cenne punkty.

Szanse na rehabilitację u siebie, Piast będzie miał z drużyną Promień Przeginia już za tydzień, czyli 23 września o godzinie 15:00.

Dziękujemy Kibicom, którzy pojawili się na meczu i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Piasta.

210 minut spędzonych na zielonej murawie Żaków

Turniej SMOKA to dwudniowe zmagania do którego przystąpiło 16 ekip z Polski, Słowacji i Ukrainy. Zostały utworzone dwie grupy. Drużyny, które po pierwszym dniu uklasowały się na miejscach 1-4 to w drugim dniu rywalizowały w Lidze Mistrzów, natomiast te które zdobyły miejsca 5-8, grały w Lidze Europy.

Mecze były bardzo emocjonujące i trzymały w napięciu do ostatnich sekund. Każde spotkanie trwało 15 minut, co daje mam przez dwa dni turnieju aż 210 min spędzonych na zielonej murawie.

Nasza dzielna drużyna Żaków zajęła w ostateczności 8 lokatę na 16 drużyn.Ogromne brawa dla całej drużyny i podziękowanie dla trenera i rodziców za zaangażowanie.

Kategorie: Drużyny