07.10.2023 – 08.10.2023

Występ na piątkę chociaż w dziesiątkę.

Czerwona kartka nie przeszkodziła Piastowi w dzisiejszym meczu pokonać na własnym boisku MKS Skała 2:1. Czasami tak jest, że w dziesiątkę zespół bardziej się mobilizuje i to było widać dziś na murawie. Piast stwarzał większe zagrożenie pod bramką gości i zasłużenie wygrywa to spotkanie i inkasuje trzy punkty. Bramki dla naszego zespołu strzelił Jakub Łojek, pierwszą po asyście Rafała Tomczaka, a drugą po asyście Jakuba Siudek.

Kolejny mecz podopieczni trenera Mirosława Gawła rozegrają w sobotę, 14 października o godzinie 15:00 z drużyną Laskowianka Laski.

To spotkanie odbędzie się na stadionie w Bolesław, ul. Leśna 24.

Dziękujemy Kibicom, którzy pojawili się na meczu i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Piasta.

Niestety dobra dyspozycja gości nie pozwoliła dziś naszej drużynie na zdobycie punktów na boisku w Wołowicach. Mecz kończy się pewną wygraną drużyny Świt Krzeszowice . Gola honorowego dla Piasta zdobył Karol Cincio. Brawo za walkę do końca

Orliki w trakcie sobotnich rozgrywek wykazali się ogromnym zaangażowaniem, motywacją i chęcią gry. Podczas spotkań padło wiele goli, a młodzi piłkarze wykonali sporo świetnych podań, wykorzystując wiedzę zdobytą na treningach.

Kategorie: Drużyny

0 Komentarzy

Dodaj komentarz