Ostatni mecz 24 kolejki KEEZA KO Kraków II nie skończył się pomyślnie dla Naszej drużyny. Na sztucznym boisku Hutnik Kraków II okazał się lepszą drużyną wygrywając 3:0. Zespół Trenera Gawła rozpoczął to spotkanie w głębokiej defensywie zważając na mocny skład drużyny gospodarzy, jednak po kilku minutach coraz śmielej wyglądały ataki Piasta. Szybko odgwizdany karny dla Hutnika wstrząsnął zespołem jednak nie bramkarzem Piasta – Piotr Syrek w ładnym stylu obronił karnego i wciąż było 0:0. Jednak jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę napastnik Hutnika umieścił piłkę w siatce Piasta po koronkowej akcji z lewej strony boiska. Druga połowa meczu to duże posiadanie piłki gospodarzy i sporadyczne ataki Piasta, co niestety przełożyło się na ostateczny wynik 0:3.

Głowy do góry i za tydzień widzimy się wszyscy na stadionie Piasta w arcyciekawym meczu z Prokocimiem. Przyjdź i Ty, liczymy Na Ciebie. W ramach 25 kolejki KEEZA KO Kraków II, Piast podejmie na własnym boisku drużynę KS Kolejarz-Prokocim już 22.05 o godzinie 15:00. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Piszcie w komentarzu kto waszym zdaniem powinien zostać MVP dzisiejszego meczu