Prądniczanka okazała się lepszaMecz pomiędzy Piastem a Prądniczanka Kraków zakończył się wynikiem 5:0 dla drużyny z Krakowa. Niestety ale wicelider Klasy Okręgowej okazał się dziś zbyt dobrą drużyną aby wrócić do Wołowic choćby z 1 punktem. Piłkarze Piasta nie są nauczeni gry na sztucznej murawie i widać to było szczególnie w akcjach ofensywnych, gdzie niejednokrotnie nawierzchnia nie utrzymywała napastników Piasta i Ci ślizgali się zamiast stworzyć dobrą sytuację pod bramką Gospodarzy.Do 17 minuty utrzymywał się remis, jednak po akcji lewą stroną boiska i dośrodkowaniu po ziemi, piłkę otrzymał napastnik Prądniczanki i bez problemów zmieścił ją między słupkami strzeżonymi przez Piotra Syrka. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:0 – widać było różnice w poziomie gry, jednak Piast pomimo braków kadrowych, był w stanie walczyć i odpierać ataki rywali. Druga połowa to dominacja drużyny z Prądnika, bramki padały zbyt często i szybko po błędach całego zespołu Wołowic. Głowa do góry! Już w środę 02.06 Piast podejmuje na własnym boisku drużynę Kaszowianka Kaszów.Wszyscy Kibice na derby. Arcyważny mecz dla Piasta, dlatego 3 punkty muszą zostać w Wołowicach. 🥇Piszcie w komentarzu kto waszym zdaniem powinien zostać MVP dzisiejszego meczu🥇