Weekend minął przede wszystkim pod znakiem piłkarskich meczów ligowych i turniejów młodszych grup.

Seniorzy Piasta udali się na spotkanie wyjazdowe do Krakowa, gdzie rozegrali mecz z K.S Orzeł Piaski Wielkie. Ulegliśmy w tej rywalizacji 7:1 i niestety wróciliśmy do Wołowic bez punktów. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zdobył Szymon Budziaszek.

Piast Wołowice – Bieżanowianka Kraków 1-4

Trampkarze Piasta rozpoczęli sezon od porażki w domowym meczu z Krakowską Bieżanowianką. Drużyna dzielnie walczyła jednak tym razem okazało się to za mało. Bramkę dla Piasta zdobył Bartłomiej Krok.

Efektowne zwycięstwo odnieśli Młodziki.

LKS Piast Wołowice 3 – 0 Skawinka Skawina

Inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu Młodzików była na medal. Pierwsze ligowe spotkanie przynosi 3 pkt. Bramki dla Piasta zdobyli: 2 x Karol Hornik oraz Szymon Fajto.

Brawo trener, brawo drużyna.

Drużyna Orlików rywalizowała ze swoimi rówieśnikami na boisku w Kryspinowie.
Zawodnicy rozegrali 4 spotkania. Młodzi piłkarze pokazali sporo ciekawych akcji, które często zamieniali na piękne bramki.

W sobotę Żaki rozegrały pierwszy turniej w rundzie wiosennej. W rozgrywkach wzięły udział: Gwiazda Ściejowice, Piast Wołowice, Wisła Jeziorzany, Lotnik Kryspinów 1, Lotnik Kryspinów 2.
W lidze Żaków wyniki nie mają znaczenia, jednak cieszy dobra postawa naszej drużyny.

Wspieraj lokalny klub sportowy LKS Piast Wołowice – przekaż swój 1,5% podatku. Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym podasz w odpowiedniej rubryce numer KRS: 0000131303 i wpiszesz cel szczegółowy: LKS PIAST WOŁOWICE.

Kategorie: Drużyny

0 Komentarzy

Dodaj komentarz