TRAMPKARZE

Najstarszą grupą w klubie LKS Piast Wołowice jest zespół Trampkarzy. W sezonie 2022/2023 drużyna uczestniczy w rozgrywkach MZPN Kraków: III liga okręgowa C1 Trampkarz „Grupa 2”

https://www.mzpnkrakow.pl/rozgrywki/2/4/49730/Krak%C3%B3w%3A+III+liga+okr%C4%99gowa+Trampkarz+Grupa+2/

Zespół stanowią zawodnicy z rocznika 2008 – 2009. Szkoleniowcem grupy jest trener z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą Michał Kuć.

Trener Michał umie pobudzić piłkarzy do działania, zaszczepić w nich wolę rywalizacji i zwycięstwa. W zależności od sytuacji, chwali piłkarzy bądź ich krytykuje, stawia przed zespołem nowe cele i wyzwania, przekonuje drużynę, że praca włożona w każdy trening i mecz przyniesie rezultaty. Jego mottem jest sumienna praca i dążenie do wychowania przyszłych zawodników dla drużyny Seniora LKS Piast Wołowice.

Górny rząd od lewej strony:

Michał Kuć, Wiktor Steczko, Karol Piątkowski, Kacper Paszcza, Cyprian Orlik, Wojciech Rakoczy, Przemysław Dudała.

Dolny rząd od lewej strony: Adam Martyna, Jakub Siudek, Jakub Grzesiak, Miłosz Majka, Filip Zaborowski, Bartłomiej Krok.

Nieobecny na zdjęciu: Oliwier Palich

MŁODZIK

Kontynuacją szkolenia w LKS Piast Wołowice po drużynie Trampkarzy stanowi zespół Młodzików. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach MZPN Kraków: III liga okręgowa D1 Młodzik „Grupa 4”.

https://www.mzpnkrakow.pl/rozgrywki/2/6/49742/Krak%C3%B3w%3A+D1+III+liga+Okr%C4%99gowa+M%C5%82odzik+Grupa+4/

Zespół stanowią zawodnicy z rocznika 2010 – 2011. Szkoleniowcem grupy jest trener Jonasz Drewnicki.

Praca trenera Jonasza Drewnickiego z drużyną Młodzików jest bardzo ważna. Poprzez sport wspiera zawodników w rozwoju nie tylko czysto sportowym, ale przede wszystkim w rozwoju ich charakteru. Głównym celem prowadzonych przez niego zajęć jest zarażenie dzieci aktywnym stylem życia. Jonasz zdecydowanie lubi swoją pracę, ma dużą wiedzę i doświadczenie.

Górny rząd od lewej strony:

Jonasz Drewnicki, Szymon Fajto, Szymon Steczko, Przemysław Skowronek, Michał Mroszczak, Bartosz Wędzicha, Jakub Fajto, Mikołaj Pierzchała, Sebastian Pabian.
Dolny rząd od lewej strony:

Wiktor Wasik, Karol Hornik, Igor Rakoczy, Natalia Lenartowicz, Ignacy Knapik, Mateusz Steczko

ORLIK

Kolejną drużyną w LKS Piast Wołowice są Orliki. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach MZPN Kraków: E1 Orlik „Grupa 3”.

https://www.mzpnkrakow.pl/rozgrywki/3/8/50512/Krak%C3%B3w+grupa+3/

Zespół stanowią zawodnicy z rocznika 2012 – 2013 – 2014. Szkoleniowcem grupy jest trener Marcin Szczurek. Orliki biorą udział w rozgrywkach w formie turniejów piłkarskich bez prowadzenia tabel. W tym wieku jest to najlepsza forma do nauczania gry w piłkę. Drużynie trenera Marcina życzymy jak najwięcej zdobytych doświadczeń popartych uśmiechem i radością z gry w piłkę nożną.

Górny rząd od lewej:

Mateusz Bojda, Piotr Niedośpiał, Przemek Kucharczyk, Karol Cincio, Antoni Chyrc, Adam Socha, Adam Saługa, Marcin Szczurek

Dolny rząd od lewej:
Mateusz Gaweł, Mikołaj Jasiołek, Adam Rosak, Antoni Tyrała, Jan Mordecki

Nieobecni na zdjęciu: Bartek Grzesiak, Tymek Śmiech, Tymon Nowak, Mikołaj Orlita, Maciek Wojtyło, Maciek Skowronek, Mikołaj Skowronek,

ŻAK

Kontynuacją szkolenia w LKS Piast Wołowice po drużynie Orlików są Żaki. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach MZPN Kraków: F1 Żak „Grupa 2”.

https://www.mzpnkrakow.pl/rozgrywki/3/10/50617/Krak%C3%B3w+grupa+2/

Zespół stanowią zawodnicy z rocznika 2014 – 2015 – 2016 – 2017. Szkoleniowcem grupy jest trener Krzysztof Socha. Dużą umiejętnością Krzysztofa jest zdolność nawiązania dobrego kontaktu zarówno z chłopcami jak i ich rodzicami, co owocuje przyjazną atmosferą w trakcie zajęć. Trener dla tych chłopców jest nie tylko instruktorem gry w piłkę ale także wychowawcą. Taka postawa jest doceniana przez rodziców, a najlepszym dowodem jest to, że ten rocznik cały czas się rozrasta. Ponadto trener Krzysztof pełni w naszym klubie funkcję trenera bramkarzy.

Górny rząd od lewej: Krzysztof Socha, Bartłomiej Lelek, Mikołaj Błaszczyk, Michał Przewłocki, Filip Kapusta, Mikołaj Trybek, Jan Kudełka, Tobiasz Grzesiak, Szymon Rosak,

Dolny rząd od lewej: Kacper Chuchla Karol Taborski Krzysztof Chyrc Kacper Trybek Szymon Wyżga Kacper Jakubik Jan Cincio Grzegorz Pajdak Jan Lach

Nieobecny na zdjęciu: Ignacy Brożyna

SKRZAT

Najmłodszą drużyną w LKS Piast Wołowice są Skrzaty. Zespół uczestniczy w rozgrywkach MZPN Kraków: G2 Skrzat „Grupa 1”. Szkoleniowcem grupy jest trener Jonasz Drewnicki.

Jonasz poprzez sport buduje w dzieciach pewność siebie. Prowadzone zajęcia mają na celu zapoznanie maluchów z ruchem. Pokazuje Skrzatom, że ruch może być przyjemny i radosny a sport wspaniałą przygodą.

Wszystkie drużyny odbywają dwa treningi tygodniowo a czas zajęć wynosi do 1,5 godziny. Każdy trening jest bardzo starannie przygotowany. Trener stara się, aby każda jednostka treningowa była dla chłopców atrakcyjna. W okresie letnim zajęcia prowadzone są na kompleksie sportowym LKS Piast Wołowice i Orliku. W okresie zimowym drużyny trenują na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wołowicach.

Poza treningami klubowymi i rozgrywkami ligowymi MZPN, trener często organizuje w weekendy turnieje. Chłopcy doskonalą wtedy elementy gry w piłkę nożną bądź rywalizują z drużynami z innych klubów.

Naszym celem jest pomoc wszystkim miłośnikom footballu w zdobywaniu niezbędnych umiejętności. Poza nauką gry w piłkę nożną u nas ważnym aspektem jest wychowanie i uczenie poprzez trening obowiązkowości, punktualności, dyscypliny i zasad współpracy w grupie.

Naszym wychowankom na każdym etapie rozwoju piłkarskich umiejętności zapewniamy najwyższą jakość treningów, doskonałą zabawę oraz edukację poprzez sport.

Nabór do drużyn młodzieżowych ma charakter ciągły, zatem można zgłosić się do nas w każdej chwili, wystarczy przyjść na trening. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 500 418 203, 698 096 332 lub kontakt@piastwolowice.pl

Kategorie: Drużyny

0 Komentarzy

Dodaj komentarz